Lovely K(ylie)-Lips

Jeszcze dobrze nie zapomnieliśmy o trzęsieniu ziemi spowodowanym konturowaniem twarzy w stylu Kim Kardashian, a już do akcji wtargnęło tornado w postaci kolejnej ze słynnych sióstr. Kylie Cosmetics, to obecnie jedna z najlepiej rozpoznawalnych i najbardziej pożądanych amerykańskich marek makijażowych. Ciężko mówić tu nawet o "sukcesie" sprzedażowym, bo produkty oferowane w sklepie internetowym Kylie Jenner wyprzedają się w ciągu kilku minut.

Wśród kosmetyków, które już zdążyły zapracować na miano "kultowych" są Lip Kits, czyli zestawy składające się z_matowych błyszczyków i dopasowanej kolorystycznie konturówki. Cielista Dolce K, ciemnobrązowa True Brown K i_bladoróżowa Candy K zdominowały kosmetyczki wszystkich miłośniczek makijażu.

Rekordowej sprzedaży pozazdrościły 19-latce firmy z całego świata, w tym polska marka Lovely. Od połowy października w_sieci sklepów Rossmann możemy kupić bardzo (bardzo) mocno inspirowane zestawy do ust w 5 neutralnych kolorach.

Poniżej swatche wszystkich płynnych pomadek Lovely K-Lips:


Pomadki mają kremową konsystencję, a powtórna aplikacja nadaje ustom idealny kolor, który zastyga tworząc matową taflę. Nie są to produkty o wyróżniającej się spośród innych jakości czy kolorystyce, ot kolejna seria pozbawionych połysku mazideł do ust w przystępnej cenie (19,99zł). Nie mam porównania z pierwowzorem, ale na pewno będzie to jakaś alternatywa dla osób, które chcą podążać za urodowymi trendami. Myślę, że moc Kylie Jenner jest tak duża, że jeszcze długo będziemy oglądać produkty próbujące naśladować oryginał.

1 komentarze:

  1. Wyglądają pięknie i chyba skuszę się na któryś z kolorów nude :)

    OdpowiedzUsuń

 
wspieram: